середа, 10 вересня 2014 р.

На Дніпропетровщині розпочато кримінальне провадження за фактом завдання посадовцями залізниці 2 млн. грн. збитків державі

Дніпропетровською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб відокремленого структурного підрозділу «Придніпровської залізниці» - «Дніпропетровське локомотивне депо» та службових осіб ДП «Придніпровська залізниця» за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Перевіркою встановлено, що службові особи державного підприємства уклали договір на здійснення ремонту із доукомплектування дизель-вагону на суму понад 8 млн. грн. із численними порушеннями вимог чинного законодавства, загальна сума розбіжностей із ремонту за даним договором склала понад 2 млн. грн., чим завдано збитків державі на вказану суму.

Досудове розслідування проводиться Лінійним відділом на станції Дніпропетровськ УМВС України на Придніпровській залізниці, процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Дніпропетровська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері.

У рамках кримінального провадження призначено ряд слідчих дій, у тому числі інженерно-технічну експертизу.

Популярні публікації