четвер, 4 вересня 2014 р.

Бойовики терористичної організацї "ДНР" скоїли жорстоке вбивство працівника прокуратури Донецької області

Встановлено, що кавказці, які належать до терористичної організації "ДНР", викрали старшого прокурора прокуратури Донецької області на трасі поблизу міста Зугрєс Донецької області. Працівник прокуратури прямував у звільнене місто Костянтинівка, куди був прикомандирований. Проте, дорогою його автівка зламалася. Під час ремонту до нього під'їхали бойовики "ДНР". В ході обшуку машини терористи знайшли посвідчення співробітника органів прокуратури.

Після цього старшого прокурора вивезли у якості заручника у невідомому напрямку. Кілька днів його жорстко катували та постійно зв'язувалися з рідними, яким не висували жодних вимог та погрожували розправою. 

Сьогодні, 4 вересня, бойовики "ДНР" привезли тіло працівника прокуратури, 1984 року народження, до місця помешкання його матері. 

На тілі виявлені чисельні кульові поранення від автоматичної зброї та наслідки жорстоких катувань. 

За цим фактом розпочато розслідування за п. 3, 4, 7, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство заручника вчинене з особливою жорстокістю за попередньою змовою групою осіб з хуліганських мотивів) Кримінального кодексу України. 

Створено слідчо-оперативну групу та групу процесуальних керівників. Визначений план першочергових слідчих дій. 

Колектив прокуратури Донецької області висловлює щирі співчуття рідним та близьким старшого прокурора прокуратури.

Злочин, скоєний з такою нелюдською жорсткістю, не може залишитися не покараним. 

Працівники правоохоронних органів докладають усіх можливих зусиль для того, щоб кати понесли відповідальність відповідно до чинного законодавства України. 

За матеріалами прес-служби прокуратури Донецької області 

Популярні публікації