пʼятниця, 8 серпня 2014 р.

Прокуратурою Вінницької області виявлено порушення при здійсненні державних закупівель на суму майже 700 тис грн

Прокуратурою Вінницької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Установлено, що службові особи Управління (нині – Департамент) охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА та комунального закладу «База спеціального медичного постачання» під час організації та проведення закупівлі медичним закладам області столів для сповивання немовлят (серпень-жовтень 2012) допустили необґрунтоване завищення потреби у них.

Чиновники також під час проведення процедури відкритих торгів по закупівлі вказаних столів не відхилили пропозиції подані ТОВ «Медгарант» та ПП «Донмед», які не відповідали вимогам документації з конкурсних торгів. Натомість службовці допустили ці пропозиції до оцінки, за результатами якої визнали переможцем торгів ТОВ «Медгарант», з яким в подальшому укладено договір про закупівлю товарів (робіт або послуг) за державні кошти.

За умовами цього договору впродовж листопада-грудня 2012 року комунальним закладом «База спеціального медичного постачання» отримано 841 стіл для сповивання немовлят та за рахунок бюджетних коштів оплачено їх вартість на суму понад 4 млн грн. До того ж у цю суму було включено 690 тис 200 грн ПДВ, який не підлягав сплаті відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Вартість же решти столів обліковано як кредиторську заборгованість перед ТОВ «Медгарант» на суму 736 тис 600 грн.

Такими протиправними діями чиновники заподіяли державі збитки на суму 690 тис 200 грн , т.б. у розмірі сплаченого ПДВ.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Популярні публікації