понеділок, 4 серпня 2014 р.

Прокуратура Сумської області допомагає українській армії

Сумщина вже оплакала шістьох своїх земляків, які трагічно загинули в зоні антитерористичної операції, захищаючи єдність і незалежність нашої держави. Багато сумчан і надалі продовжують виборювати мир і спокій для нашої країни. От і сьогодні, 1 серпня, в зону АТО, а точніше на справжнісіньку війну, вирушає зведений загін військовослужбовців Сумського прикордонного загону.

Прокурор області Володимир Петров та члени колегії під час зустрічі вручили захисникам держави 10 бронежилетів. Очільник прокуратури області звернувся до військовослужбовців зі щирими словами підтримки та висловив сподівання, що всі вони повернуться до дому живими та неушкодженими.
 
Довідково: захисні спорядження придбані за власні кошти працівників прокуратури Сумської області. Окрім того, для сприяння позитивного вирішення питання обороноздатності держави, працівниками прокуратури області придбано 34 казначейських зобов’язання «Військові» серії В. Також прокуратура області з перших днів активно долучається до благородної місії забезпечення бійців у зоні АТО промисловими та продовольчими товарами, а деякі працівники в індивідуальному порядку добровільно перераховують кошти на потреби військовослужбовців.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Популярні публікації