понеділок, 25 серпня 2014 р.

Генпрокуратурою направлено до суду кримінальне провадження з обвинувальними актами стосовно посадовців ДП «Укрзалізничпостач»

Головним управлінням нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України 12 серпня 2014 року до Солом'янського районного суду м. Києва направлено кримінальне провадження з обвинувальними актами відносно голови тендерного комітету ДП «Укрзалізничпостач» та його заступника за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

У ході розслідування цього кримінального провадження було встановлено, що протягом 2012 - 2013 років вказаний посадовець ДП «Укрзалізничпостач», яке є структурним підприємством ДАЗТ «Укрзалізниця», а також його заступник, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, не відмінили конкурсні торги та укладення договорів на поставку продуктів нафтоперероблення за цінами, що перевищують рівень максимальних ринкових цін. Внаслідок таких дій державним підприємством «Укрзалізничпостач» сплачено грошові кошти у завищеному розмірі на суму понад 200 млн грн, чим спричинено тяжкі наслідки державі.

Наразі голові тендерного комітету ДП «Укрзалізничпостач» та його заступнику повідомлено про підозру і судом до них застосовано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту та застави відповідно. 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації