вівторок, 12 серпня 2014 р.

Прокуратурою Західного регіону вживаються заходи щодо повернення у власність держави бази відпочинку "Метеор"

Вищим господарським судом України залишено без змін законне рішення Львівського апеляційного господарського суду про визнання недійсними прилюдних торгів з реалізації арештованого державного майна вартістю майже 1 млн грн, що знаходиться в смт. Затока на Одещині.

Не погоджуючись з рішенням господарського суду Чернівецької області, перший заступник прокурора Західного регіону, оскаржив його до апеляційного господарського суду. За наслідками розгляду апеляційна скарга задоволена, рішення суду першої інстанції скасовано та прийнято нове рішення про задоволення позовних вимог прокурора.

Установлено, що з власності держави в особі Міноборони база відпочинку «Метеор» державного підприємства «Чернівецький металообробний завод» вибула внаслідок її реалізації 15 квітня 2013 року. Продаж вказаного майна відбувся з порушенням вимог Закону України «Про виконавче провадження» та Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна.

З метою реального повернення зазначеного нерухомого майна Чернівецькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері до суду подано відповідний позов.

Прес-служба прокуратури Західного регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

Популярні публікації