вівторок, 22 липня 2014 р.

Донецька прокуратура здійснюватиме прийом громадян за допомогою Інтернет системи Skype


У зв’язку з захопленням приміщення прокуратури Донецької області, проведення у ньому особистого прийому громадян керівництвом прокуратури області на теперішній час унеможливлене.

Водночас, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію, з метою забезпечення конституційного права громадян на звернення на особистому прийомі, прокурором Донецької області прийнято рішення про тимчасове здійснення особистого прийому громадян керівництвом прокуратури за допомогою Інтернет системи Skype.

Першим заступником та заступниками прокурора області особистий прийом громадян буде здійснюватись за попереднім записом у разі незгоди з рішеннями (відповідями) за зверненнями після їх розгляду прокурорами міст з районним поділом, міськими, районними, міжрайонними та прирівняними до них. 

Особистий прийом громадян прокурором області здійснюватиметься за попереднім записом (але не в день прийому) у разі, якщо у задоволенні їх звернень відмовлено одним із його заступників.

Попередній запис на особистий прийом до керівництва прокуратури області буде проводитись працівниками відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури області через інтернет за допомогою електронної пошти за адресою prokuratura.priom@gmail.com. 

Зв’язок із керівництвом прокуратури Донецької області буде здійснюватися через інтернет систему Skype за адресою prokuratura.priom, згідно узгодженого графіку.

Прес-служба прокуратури Донецької області 

Популярні публікації