вівторок, 8 липня 2014 р.

Приз Андрій Андрійович

Народився 12 грудня 1971 року у с. Синява, Рокитнянського району Київської області.

У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України  ім. Ярослава Мудрого.

Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури на посаді помічника прокурора Рокитнянського району Київської області.
З 2000 року працював прокурором та старшим прокурором відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Київської області.
У 2002 році обіймав посаду заступника начальника відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Київської області.

У 2002-2012 роках працював прокурором та старшим прокурором в апараті Генеральної прокуратури України.

У 2012 році очолював відділ нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності та дізнання управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України.

З 2012 займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

У 2014 році працював заступником прокурора м. Києва.

З липня 2014 року – прокурор Одеської області.

Популярні публікації