середа, 2 липня 2014 р.

Напад на будівлю управління МВС у Донецькій області кваліфіковано як теракт

Прокуратура Донецької області контролює хід розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт) за фактом нападу на будівлю ГУ МВС України у Донецькій області. 1 липня група невідомих у кількості понад 100 осіб з автоматичною зброєю та у більшості з закритими обличчями, захопила адміністративну будівлю Головного Управління МВС України у Донецькій області та взяла у заручники керівний склад правоохоронців регіону.

В результаті застосування автоматичної зброї смертельні поранення отримав оперуповноважений УБОЗ ГУ МВС у Донецькій області, 1984 року народження. З важкими пораненнями до лікарняного закладу доставлені дві працівниці органів внутрішніх справ. 

Кількість правоохоронців, які постраждали під час скоєння нападу на будівлю міліції області, встановлюється. 

На даний час усі працівники міліції, яких утримували силою, вже звільнені. Проте, будівля міліції Донецької області перебуває під контролем представників озброєного формування. 

Для розслідування цього злочину створена слідчо-оперативна група, до якої увійшли найбільш кваліфіковані працівники СБУ, органів прокуратури та МВС. Хід досудового розслідування на особистому контролі прокурора Донецької області. 

Довідково. Санкція ч.3 статті 258 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі. 

Прес-служба прокуратури Донецької області 

Популярні публікації