понеділок, 21 липня 2014 р.

Прокурор міста Києва наполягає на звільненні прокурора Голосіївського району Сергія Морозюка

Колегія прокуратури міста Києва на сьогоднішньому засіданні одноголосно вирішила звільнити з посади прокурора Голосіївського району Сергія Морозюка. Таке рішення було ухвалено за результатами позапланової перевірки роботи прокуратури Голосіївського району.

Під час засідання колегії очільник прокуратури міста Києва Сергій Юлдашев наголосив, що проведення перевірки було викликано численними скаргами громадян та критичним публікаціями у ЗМІ стосовно діяльності районного прокурора. 

«Терпець увірвався навіть у підлеглих пана Морозюка, які нещодавно звернулися до Генерального прокурора стосовно «нестерпної поведінки новопризначеного прокурора Голосіївського району, який ігнорує усі вимоги Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури», - наголосив прокурор. 

Все це, за словами Сергія Юлдашева, дало підстави для негайного втручання у ситуацію, що склалася. 

«Якщо говорити про результати перевірки, то вони повністю підтвердили мою стурбованість та засвідчили, що Морозюк не повною мірою усвідомлює, які обов’язки він повинен виконувати як керівник прокуратури районної ланки сучасного зразку», - підкреслив прокурор міста. 

Враховуючи рішення колегії, Сергій Юлдашев підготував клопотання до Генерального прокурора стосовно звільнення прокурора Голосіївського району із займаної посади. 

Наразі виконання обов’язків прокурора Голосіївського району покладено на його першого заступника Олега Федорчука.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Популярні публікації