понеділок, 21 липня 2014 р.

У справі першого заступника Мінагрополітики ще одній особі оголошено підозру

У справі про незаконне відчуження першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України 350 гектарів землі у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району ще одній особі оголошено про підозру у зловживанні владою та службовим становищем.

Так, прокуратура Київської області встановила причетність та повідомла про підозру першому заступнику голови Києво-Святошинської райдержадміністрації.

Встановлено, що у грудні 2012 року чиновник, який на той момент виконував обов’язки голови РДА, видав розпорядження про припинення права постійного користування 350 га землі державним підприємством «Пуща-Водиця».

Посадовець підписав таке розпорядження на основі листа першого заступника Мінагрополітики, достовірно знаючи про його незаконність.

Нагадаємо, перший заступник міністра в обхід визначеної законом процедури підписав документ, яким розпочав відчуження 350 га державних земель вартістю понад 370 млн грн, які в подальшому безоплатно передані у приватну власність фізичним особам.

Однак, згідно законодавства подібне рішення приймається виключно колегіально Державним комітетом із земельних ресурсів України разом із центральними органами виконавчої влади.

Таким чином, незаконні дії чиновників кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба
прокуратури Київської області

Популярні публікації