четвер, 31 липня 2014 р.

На Харківщині ліквідовано конвертаційний центр. Вилучено понад 4 млн. грн

Прокуратура області процесуально керує проведенням слідчим управлінням фінансових розслідувань Міндоходів в області досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом фіктивного підприємства та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.2 ст. 205, ч.3 ст. 212 КК України).

У ході розслідування встановлено, що протягом 2012 - 2014 років двоє мешканців міста Харкова створили 26 підконтрольних підприємств. Їх зареєстрували на матеріально залежних осіб. Основна мета діяльності цих фірм - конвертація грошових коштів з безготівкових в готівкові шляхом проведення «фіктивних» операцій по купівлі-продажу товарів та послуг.

30 липня процесуальні керівники прокуратури області організували та прийняли участь у проведенні слідчо-оперативними групами Міндоходів в області 3 обшуків житла, 2 офісних приміщень, 3 транспортних засобів, які перебувають у володінні фігурантів кримінального провадження.

Під час обшуків вилучено грошових коштів на загальну суму понад 4 млн. грн., 26 печаток, установчі та первинні бухгалтерські документи підприємств з ознаками «фіктивності».

На даний час вирішується питання про вручення фігурантам провадження повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень та обрання запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Популярні публікації