понеділок, 21 липня 2014 р.

У Києві викрили сутенерів, які утримували публічні будинки

Прокуратурою Святошинського району спільно із працівниками міліції виявлено та припинено діяльність організованої злочинної групи, члени якої упродовж тривалого часу займалися сутенерством та утримували місця розпусти у столиці.

Зловмисники підшуковували молодих жінок, пропонуючи їм заробіток за надання інтимних послуг. Щоб залучити клієнтів, вони створили у мережі Інтернет два WEB-сайта, де рекламували світлини з оголеними жінками. Зустрічі з замовниками відбувалися в орендованому приватному будинку та в одній із квартир житлового будинку, які сутенери орендували у Святошинському районі столиці.

Загалом до заняття проституцією зловмисники втягнули декілька десятків молодих дівчат. Більш ніж половину зароблених грошей жінки віддавали своїм сутенерам. 

В ході проведення оперативно-слідчих дій, столичними правоохоронцями затримано 20 дівчат, які надавали послуги сексуального характеру. Двом з них вже повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 302 Кримінального Кодексу України «звідництво вчинене з метою наживи», відносно інших дівчат складені адміністративні протоколи за зайняття проституцією.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури 
Святошинського району міста Києва

Популярні публікації