четвер, 31 липня 2014 р.

Працівники органів прокуратури продовжують надавати підтримку Збройним Силам України

Підтримка української армії – це обов’язок кожного громадянина України, кожної людини, яка душею вболіває за свій народ, за свою землю. Працівники прокуратури не залишаються байдужими та надають посильну допомогу Збройним Силам України.

Зокрема, прокуратурою міста Києва придбано та передано учасникам АТО 31 бронежилет, 2 оптичних приціли, 40 жилетів-розгрузок, 10 касок, прилад нічного бачення.

Прокуратурою Запорізької області придбано 30 казначейських зобов’язань та перераховано 85 тис грн на придбання бронежилетів для наших воїнів.

Прокуратурою Вінницької області із заробітної плати перераховано понад 90 тис грн та зібрано понад 40 тис грн на придбання сучасного медичного обладнання для життєзабезпечення пацієнтів у реанімаційних умовах.

Працівники прокуратури Хмельницької області за рахунок коштів із заробітної плати придбали для роти патрульної служби особливого призначення «Богдан» УМВС України в Хмельницькій області автомобіль «Renault Trafic» та передали у користування зазначеному підрозділу, який 12 липня вирушив в зону АТО для несення служби.

Працівники прокуратури Івано-Франківської області взяли участь у придбанні бойової розвідувальної дозорної машини (БРДМ), яку відправлено в зону проведення АТО.

Працівники органів прокуратури України і надалі з власної ініціативи продовжують надавати матеріальну допомогу армії та її бійцям, які отримали поранення під час проведення бойових дій в зоні АТО.

Упродовж липня поточного року працівниками прокуратур ряду областей із заробітної плати перераховано на потреби солдат Збройних Сил України більше ніж 170 тис грн, зокрема: працівниками прокуратури Закарпатської області – 27 тис грн, Львівської області – 115 тис 376 грн, Полтавської області – 17 тис 818 грн, Херсонської області – 40 тис грн.

Крім цього, придбано казначейських зобов’язань на загальну суму 82 тис грн: працівниками прокуратури Львівської області – 12, Херсонської області – 15, Харківської області – 55.

Працівники прокуратури Миколаївської області в індивідуальному порядку перерахували свій одноденний заробіток в сумі 30 тис грн на допомогу старшому солдату військової частини А0224 Кротику Олександру, 1993 року народження, який під час проходження військової служби в зоні АТО отримав тяжкі поранення, в результаті чого йому ампутовано ногу.

Прокуратурою Рівненської області перераховано одноденний заробіток в сумі 55 тис 700 грн на лікування та виготовлення протезу військовослужбовцю Руслану Федоріну, якому підчас артобстрілу терористів під Луганськом ампутували ногу разом з кульшовим суглобом.

Також працівниками прокуратури Львівської області та апарату прокуратури Центрального регіону України, Київської та Дарницької прокуратур з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ініційовано добровільну здачу крові для лікування поранених військовослужбовців.

Працівниками прокуратури Івано-Франківської області придбано автомобіль посиленої прохідності «Nissan Terrano» для відправки в зону АТО.

Необхідно зауважити, що працівники в індивідуальному порядку продовжують добровільно перераховувати кошти на паливо, продукти харчування та побутові потреби військовослужбовців та переселенців, віддаючи таким чином свій громадянський борг Вітчизні.

Підтримаємо свою армію, врятуємо країну!

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації