середа, 2 липня 2014 р.

За позовом прокуратури забудовник сплатить 2 млн грн на розвиток інфраструктури села на Київщині

За позовом прокурора Бориспільського району Господарський суд Київської області зобов’язав товариство виплатити на користь Щасливської сільської ради майже 2 млн грн заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Проведеною перевіркою встановлено, що між Щасливською сільрадою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про його пайову участь у створенні та розвитку інфраструктури села. За умовами договору вказаному товариству надано земельну ділянку для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Натомість, забудовник повинен був перерахувати до місцевого бюджету кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села. Однак, реалізувавши свій інтерес, товариство не виконало зобов’язання зі сплати пайового внеску.

При задоволенні позову суд врахував соціальну важливість питання поповнення місцевого бюджету для забезпечення сталого розвитку інфраструктури села та досягнення європейських стандартів життя.

Прес-служба Генеральної прокуратури України 

Популярні публікації