вівторок, 29 липня 2014 р.

У прокуратурі Сумської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Сумської області

28 липня 2014 року в прокуратурі Сумської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Сумської області щодо стану протидії і профілактики злочинності та корупції за перше півріччя 2014 року на Сумщині.

Відкриваючи нараду прокурор області Володимир Петров зауважив, що винесене на розгляд даної координаційної наради питання є надзвичайно актуальним як для держави в цілому так і для нашого регіону зокрема, оскільки на території області в поточному році відмічається негативна тенденція щодо зростання тяжких злочинів і для виправлення такого становища всім правоохоронним органам необхідно вжити дієвих скоординованих заходів. Викликає тривогу і те, що більше кримінальних правопорушень вчинено особами з числа раніше судимих, в стані алкогольного сп’яніння.

Особливе занепокоєння викликає стрімке зростання злочинності серед неповнолітніх. Органами державної системи профілактики, на які покладені обов’язки попередження правопорушень та соціального захисту неповнолітніх, ще не вжито достатніх заходів із запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі. Із загальної кількості неповнолітніх 47 скоїли кримінальні правопорушення у групі, 11 – у стані алкогольного сп’яніння, 8 – повторно.

З урахуванням обміну думками, координаційна нарада постановила визнати, що стан протидії і профілактики злочинності та корупції у Сумській області потребує суттєвого покращення. Керівникам правоохоронних органів слід вжити додаткових заходів щодо підвищення ефективності боротьби зі злочинністю, насамперед умисними вбивствами, розбоями, квартирними крадіжками, незаконним заволодінням транспортними засобами, злочинам, вчиненим неповнолітніми, у стані алкогольного сп’яніння та особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Популярні публікації