понеділок, 28 липня 2014 р.

Прокуратура викрила шахрайську оборудку із комунальною нерухомістю на Подолі

Прокуратура Подільського району міста Києва відкрила кримінальне провадження за фактом шахрайського заволодіння комунальними приміщеннями, розташованими на території історичного Подолу. Встановлено, що наприкінці 2010 року двоє громадян внесли до статутного фонду приватної фірми нежитлові приміщення на вулицях Верхній Вал та Воздвиженській загальною площею понад 240 м².

Згодом на підставі рішень Господарського суду Київської області зазначена фірма набула право власності на ці приміщення. 

Проте, як з’ясувалося у ході прокурорської перевірки, дане нерухоме майно з 2001 року перебуває у власності територіальної громади і ніяких рішень щодо його відчуження органи місцевої влади не приймали. 

Зважаючи на те, що вибуття нерухомості з комунальної власності відбулося у злочинний спосіб та спричинило тяжкі наслідки інтересам держави та громади, відомості про даний факт прокуратурою району внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Наразі в рамках досудового розслідування встановлюється коло осіб, причетних до шахрайської оборудки. 

Прес-служба прокуратури
Подільського району міста Києва

Популярні публікації