субота, 26 липня 2014 р.

До суду внесено клопотання про зміну запобіжного заходу екс-голові правління Кредитної спілки «Флагман»

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом шахрайства, привласнення та розтрати посадовими особами кредитної спілки «Флагман» коштів спілки, заволодіння документами кредитних та депозитних справ, а також невиконання посадовими особами вказаної фінансової установи судових рішень (ч.1 ст.190, ч.5 ст.191, ч.2 ст.357 та ч.3 ст.382 КК України).

У ході досудового розслідування, слідчим за погодженням із прокуратурою області на розгляд слідчого судді Центрального районного суду м. Миколаєва направлено клопотання слідчого про зміну екс-голові правління Кредитної спілки «Флагман» запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.

Підставою для зміни запобіжного заходу стало повідомлення екс-голові правління про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України.

Постраждалими від зазначеного злочину встановлені більше 1000 осіб. Загальна сума збитків склала понад 30 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Хід розслідування перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Популярні публікації