субота, 26 липня 2014 р.

Під час отримання хабара викрито двох працівників прокуратури Одеської області

Управлінням внутрішньої безпеки спільно з відділом з розслідування злочинів щодо корупційних діянь Генеральної прокуратури України викрито працівників прокуратури Одеської області під час одержання ними неправомірної вигоди.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє працівників прокуратури Одеської області вимагали та отримали неправомірну вигоду у розмірі 3 тисяч доларів США за непритягнення особи до кримінальної відповідальності.

Після отримання у суді необхідних дозволів на проведення негласних слідчих (розшукових) дій 24.07.2014 слідчий прокуратури Одещини був затриманий на гарячому слідчими Генеральної прокуратури України. 

На даний час проводиться комплекс невідкладних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого злочину.

Управлінням внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України постійно приділяється увага профілактиці скоєнню злочинів та ганебних вчинків працівниками органів прокуратури України.

Нагадаємо, що Генеральний прокурор України Віталій Ярема неодноразово наголошував на тому, що одним із основних пріоритетів діяльності відомства є боротьба з корупцією та очищення прокуратури від працівників, які її дискредитують.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації