пʼятниця, 25 липня 2014 р.

Оголошено у розшук одного із керівників терористичної організації «Луганська народна республіка»

Генеральною прокуратурою України погоджено повідомлення про підозру одному із керівників терористичної організації «Луганська народна республіка» громадянину Російської Федерації Миколі Козіцину, дії якого органом досудового розслідування кваліфіковані за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Встановлено, що вказана особа з початку травня по теперішній час здійснює керівництво окремими терористичними групами, які входять до складу терористичної організації, шляхом визначення їм бойових завдань, місць розташування, утворення інженерних перешкод (блокпостів) та напрямків завдання збройних ударів по державним воєнізованим формуванням України. Окрім того, Микола Козіцин вчиняє дії по забезпеченню діяльності терористичної організації озброєнням та військовою амуніцією.

Ухвалою слідчого судді від 22.07.2014 за клопотанням органу досудового розслідування, погодженого Генеральною прокуратурою України, надано дозвіл на його затримання та доставку в суд для обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Наразі М. Козіцин оголошений у розшук.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації