четвер, 17 липня 2014 р.

Працівника прокуратури затримано під час отримання неправомірної вигоди

Відділом з розслідування злочинів щодо корупційних діянь спільно з управлінням внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження щодо одержання неправомірної вигоди прокурором відділу прокуратури Чернігівської області.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України.

Як з’ясувалося, посадовець вимагав та отримав 12 тис грн від працівника Державної пенітенціарної служби України за непроведення перевірки та невнесення стосовно нього відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом допущення службової недбалості.

На даний час проводиться комплекс невідкладних слідчих (розшукових) дій та вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. 

Нагадаємо, що одним із основних пріоритетів діяльності Генеральної прокуратури України є боротьба з корупцією та очищення органів прокуратури, на чому неодноразово наголошував очільник відомства Віталій Ярема. 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації