понеділок, 23 червня 2014 р.

З корупцією у пенітенціарній системі Харківщини буде боротися міжвідомча робоча група

20 червня, під головуванням прокурора області Василя Синчука  відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів Харківщини з питань взаємодії щодо запобігання та протидії корупції в органах та установах пенітенціарної системи. Відкриваючи нараду, прокурор області зробив акцент на необхідності жорсткого реагування на усі випадки порушення антикорупційного законодавства та вчасного їх попередження.

"Завдання нашого часу - наведення порядку, установлення в суспільстві законності, справедливого відношення одне до одного. А корупція - це найбільший ворог усіх змін на краще у нашому суспільстві. Це хвороба, яка дала глибокі метастази, вразивши практично усі державні структури,  в тому числі - пенітенціарну службу", - сказав В. Синчук.

За його словами робота в області по запобіганню та боротьбі з корупцією в установах, де відбувають покарання засудженні, потребує нагальної активізації: "Минулого року не було розпочато жодного кримінального провадження вказаної категорії, не складено жодного протоколу про вчинення працівниками пенітенціарної служби адміністративних корупційних правопорушень. У той же час прокурорські перевірки у поточному році виявили факти того, що протягом останніх років в окремих колоніях грубо порушувалися права ув'язнених, у тому числі використовувалася їх "рабська" праця".

За результатами наради було прийнято рішення про створення міжвідомчої групи щодо налагодження взаємодії та опрацювання інформації про порушення антикорупційного законодавства в установах та органах пенітенціарної служби в області; кардинальне посилення роботи з виявлення та запобігання корупції в пенітенціарній службі. 

Популярні публікації