понеділок, 23 червня 2014 р.

Дніпропетровські пляжі не підготовили до купального сезону 2014

Дніпропетровською міжрайонною екологічною прокуратурою проведено перевірку додержання міським управлінням Держсанепідслужби у Дніпропетровській області вимог законодавства при облаштуванні пляжних зон міста Дніпропетровська. Встановлено, що Держсанепідслужбою проведено виїзні комплексні перевірки готовності водних об’єктів до роботи в весняно-літній період 2014 року.

Проте, як засвідчили перевірки, пляжні зони на р. Дніпро не облаштовані рятувальними постами, туалетами, медичними пунктами, засоби рятування з відповідними написами відсутні, акваторію не огороджено буями, стенди з інформаційними матеріалами не розміщено.

Зокрема, території пляжів не обладнані рукомийниками, відсутнє освітлення, не проведено ремонт приміщень, вигрібні ями не очищені, приміщення медпунктів не обладнано відповідним устаткуванням та інвентарем, питні фонтанчики в неробочому стані тощо.

Також, працівниками пляжів не забезпечено проходження обов’язкового медичного обстеження.

В порушення вимог законодавства, головні державні санітарні лікарі жодних заходів щодо припинення порушення санітарного законодавства на міських пляжах не застосовували, що свідчить про неналежне виконання своїх службових обов’язків.

Таким чином, посадовими особами міської СЕС не виконується і рішення міського голови «Про підготовку парків міста до роботи у весняно-літній сезон 2014 року».

За результатами перевірок Дніпропетровською міжрайонною екологічною прокуратурою на адресу керівника відомства внесено відповідне подання, яке розглянуто та задоволено, винних посадових осіб притягнуто до відповідальності.

Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Популярні публікації