субота, 24 травня 2014 р.

Прокурор Миколаївської області Роман Забарчук зустрівся з експертами Ради Європи

Прокурор Миколаївської області Роман Забарчук зустрівся з делегацією експертів Європейської служби зовнішньої діяльності - радником з політичних питань Розарією Пуглісі та експертом Пером Інерудом.  У зустрічі також взяли участь заступник прокурора області Мирон Капраль, начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Наталія Порошина та старший прокурор прокуратури області з міжнародно-правових доручень Юрій Черенков.

Під час зустрічі були обговорені питання функцій прокуратури області, взаємодія органів прокуратури з органами влади, громадськими організаціями та правоохоронними органами, реформування органів прокуратури. Також були з’ясовані проблемні питання щодо координації діяльності.

Прокурор області Роман Забарчук повідомив гостей про ситуацію в регіоні: «Спокійна мирна ситуація в регіоні забезпечується завдяки належній взаємодії правоохоронних органів та органів влади».

Отримавши інформацію, експерти заявили, що вони вивчають ситуацію, яка сьогодні склалась в України, по всіх регіонах, щоб в подальшому доповісти раді Європи про стан додержання конституційних прав і свобод громадян в Україні. Їх вивчення будуть враховані Радою Європи при розробленні документів, меморандумів, рекомендацій та порад з метою надання допомоги нашій державі щодо налагодження мирного суспільного життя. 

Зустріч прокурорів і делегатів ЄСЗД носила конструктивний характер. Міжнародні експерти отримали відповіді на всі порушені питання. Сторони домовилися про подальшу співпрацю.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Популярні публікації