середа, 21 травня 2014 р.

Розпочато досудове розслідування за фактами привласнення майже 2,5 млн грн бюджетних коштів на Миколаївщині

За результатами перевірок з питань додержання вимог бюджетного законодавства під час виконання будівельних робіт, прокуратурою Заводського району м. Миколаєва відкрито два кримінальних провадження. Про це повідомив прокурор Заводського району Сергій Поліщук.

Так, одне кримінальне провадження розпочато за фактом заволодіння 2,3 млн. гривень службовими особами одного з підприємств, яке виконувало роботи по капітальному будівництву дошкільного навчального закладу. Встановлено, що підрядники внесли недостовірні дані в акти виконаних робіт, в результаті чого 2,3 млн. гривень було незаконно перераховано на рахунок підприємства. 

Окрім того, в ході перевірки Управління капітального будівництва Миколаївської облдержадміністрації встановлено, що посадові особи однієї з комерційних структур, під час виконання будівельних робіт у палаці культури, шляхом внесення неправдивих відомостей в акти виконаних робіт привласнили державні кошти у розмірі 128 тис. гривень.

"За результатами перевірок прокуратурою розпочаті кримінальні провадженні за ч.2 ст. 191 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)", - повідомив прокурор.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Популярні публікації