пʼятниця, 23 травня 2014 р.

На Львівщині за прокурорського реагування у державну та комунальну власність повернуто майже 240 га землі

Органами прокуратури Львівської області систематично вивчаються рішення та розпорядження органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері земельних відносин. Зазначимо, що упродовж січня - квітня 2014 року прийнято 1400 рішень щодо розпорядження землями житлової та громадської забудови та 1900 - щодо земель сільськогосподарського призначення.
Водночас, як встановлено у ході прокурорських перевірок, 168 таких рішень було прийнято з порушеннями вимог чинного законодавства.

Відтак за результатами вжитих заходів прокурорського реагування попереджено незаконне надання земель площею 574 га вартістю майже 8 млн. гривень. Ще майже 238 га землі вартістю 36,2 млн. гривень на даний час реально повернуто у державну та комунальну власність.

Додамо, що цього річ на усунення виявлених порушень органами прокуратури Львівської області внесено понад 70 документів прокурорського реагування. За наслідками їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 60 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, у тому числі п’ятьох посадовців органів контролю.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Популярні публікації