неділя, 25 травня 2014 р.

З метою попередження незаконного отримання з бюджету 17 млн. грн. прокуратура заявила позов

Під час перевірки прокуратура Кременчука встановила, що у червні минулого року між місцевими комунальним виробничим підприємством та одним із товариств було укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти.

«Під час проведення процедури закупівель на розгляд комітету конкурсних торгів на підтвердження наявності матеріально-технічної бази для виконання робіт із реконструкції каналізаційної насосної станції міста товариство надало довідку про те, що у його власності перебуває 20 одиниць транспорту та техніки. Проте за офіційними даними, за товариством транспортні засоби зареєстровані не були», - зазначає начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Володимир Харенко.

За його словами, не підтверджена інформація й про наявність у працівників ТОВ відповідної кваліфікації, необхідних знань та досвіду виконання аналогічних договорів. 

«Указане свідчить про порушення товариством вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», - говорить начальник управління.

З метою попередження незаконного отримання з бюджету 17 млн. грн. прокуратура міста Кременчука в інтересах держави в особі Кременчуцької міської ради пред’явила позовну заяву про визнання недійсними результатів конкурсних торгів та договору про закупівлю робіт за державні кошти.

Популярні публікації