вівторок, 1 квітня 2014 р.

Коментар МВС щодо полковника Асавелюка

«На численні запити до МВС про участь полковника Асавелюка у розстрілі протестувальників на Майдані, хочу повідомити, що в період з 18 по 21 лютого полковник Асавелюк дійсно був начальником відділу координації в управлінні бойової та спеціальної підготовки внутрішніх військ МВС України.


В ході розслідування Генеральною прокуратурою України участі співробітників міліції в операції, яка призвела до численних жертв, полковник Асавелюк пройшов перевірку, у рамках розслідування він був опитаний слідчими ГПУ. На сьогоднішній день Сергій Асавелюк не отримував повідомлення про підозру у вчиненні протиправних дій з боку слідства ГПУ.

Зі свого боку, Міністерство внутрішніх справ України проводить внутрішню перевірку подій на Майдані, за результатами якої буде прийнято рішення про можливість подальшої роботи працівників підрозділу, в тому числі і полковника Асавелюка, в органах внутрішніх справ.

Я звертаюся до очевидців подій - якщо у вас є інформація, яка може допомогти встановити істину, просимо вас повідомити про це за телефоном: (044)  254-91-02, 0-800-50-02-02.

З іншого боку я звертаюся до засобів масової інформації з проханням враховувати презумпцію невинності і утримуватися від поширення домислів і неперевіреної інформації. За результатами перевірки управлінням внутрішньої безпеки МВС результати будуть оприлюднені, якими б вони не були».
Заступник міністра внутрішніх справ з громадської безпеки Генерал-міліції Сергій Яровий

Популярні публікації