пʼятниця, 21 лютого 2014 р.

Парамонов Євген Вікторович

Перший заступник прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

Народився 15 вересня 1971 року

Освіта вища військова: Серпухівське вище військове командно-інженерне училище Ракетних військ імені Ленінського комсомолу ЗС СРСР; вища юридична: Одеська національна юридична академія.

Працював на посадах слідчого, старшого слідчого, помічника, старшого помічника військових прокурорів Миколаївського та Херсонського гарнізонів, прокурора відділу нагляду за додержанням законів у військових формуваннях військової прокуратури Південного регіону України, заступника військового прокурора Одеського гарнізону, начальника відділу нагляду за додержанням законів у військових формуваннях військових прокуратур Південного та Центрального регіону України, військового прокурора Дніпропетровського гарнізону.

З 27 січня 2011 року – заступник військового прокурора Південного регіону України – начальник управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства.

29 вересня 2011 року призначений першим заступником військового прокурора Західного регіону України.

15 серпня 2012 року призначений першим заступником прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Популярні публікації